Spotkanie organizacyjno - informacyjne

Zarząd KS Błyskawica Proszówki zaprasza na zebranie organizacyjno - informacyjne, które odbędzie się w niedzielę 25. lutego 2018r. o godzinie 16:30 w budynku klubu - Proszówki ul. Sportowa.

Na zebraniu zaprezentujemy możliwości rozwoju infrastruktury należącej do KS Błyskawica.

Zapraszamy również do pomocy w planowanych pracach. Zarząd na mocy współpracy z Gminą Bochnia pozyskał oprócz zamontowanej już trybuny kolejną taką, udało się zainstalować już ogrzewanie budynku a także pozyskaliśmy środki na zakup materiałów do wykonania piłkochwytów i boiska treningowego. Aby prace przy rozbudowie przebiegły szybko i sprawnie zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Każda para rąk będzie potrzebna. Szczególnie zapraszamy zawodników do aktywnego włączenia się w rozbudowę miejsca, które zapewnia im możliwość amatorskiego uprawiania sportu. Liczymy również na wsparcie kibiców i niejednokrotnie rodziców dzieci trenujących na codzień w KSB.

Planujemy zamontowanie piłkochwytów, które już posiadamy. Mamy już nawiezioną ziemię na boisko treningowe, którą trzeba wyrownać i założyć rury drenacyjne, dla boiska treningowego oraz miejsca parkingowego. Będzie potrzebna pomoc przy pozbywaniu się wilgoci w budynku klubowym. Od środy 23. lutego 2018r. nasz budynek jest już ogrzewany, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć warunki do użytkowania go przez cały rok. Mamy nadzieje, na zorganizowanie zajęć pozalekcyjnych dla dzieci ale i dla dorosłych. Już prowadzimy zumbę, która cieszy się dużym zainteresowaniem, ale chcielibyśmy aby kolejne formy zajęć zostały wprowadzone. Zamierzamy również wokół budnku jak i całego obiektu zasadzić drzewa, które będą nam również pomagać pozbywać się zalegającej wody na boisku. Posiadamy już w pełni wyposażoną kuchnię, a Klub Aktywnych Proszowian poprawił wizualnie wygląd najgorszej ściany, montując na niej lustra. Wymieniliśmy również drzwi wejściowe oraz drzwi do kuchni.

Wartość pozyskanych środków na wykonanie ostatnich prac:
- ogrzewanie: 30 000zł
- trybuna: 15 000zł(1 sztuka) - łącznie 30 000zł
- piłkochwyty: 9 000zł
- rury do drenacji: 2 000zł
- kamień do drenacji: 1 000zł
- cement i mieszanka piaskowa: 2 000zł
- ziemia pod boisko terningowe: 3 000zł
- zakup i montaż nowych drzwi: 4 000zł
- zakup i montaż mebli do kuchni: 2 000zł